default_mobilelogo
Barman na wesele Ostróda, Barmani na wesele Olsztyn

CO NAS WYRÓŻNIA ?
Licencjonowani Barmani dostosowują swoją ofertę do potrzeb klienta. Staramy się zawsze sprostać wymaganiom i możliwości finansowym jakimi zainteresowani dysponują. Na obsługiwanych przez nas imprezach goście będą mogli poznać smak drinków, które zna cały świat. Nasi barmani przyrządzają znane chyba każdemu drinki typu: mojito, cosmopolitan czy "małpi mózg". Również sięgają do własnych przepisów. Wykorzystują swoją kreatywność i znakomitą umiejętność łączenia smaków, które nie były przez nikogo wcześniej opatentowane. Z Licencjonowanymi wszystko jest możliwe… kreatywność smaków nieoceniona. Dla odważnych i ciekawych nowych smaków proponujemy usługę „ Twój drink” – zrobimy dla Ciebie drinka według Twojego pomysłu, tego jeszcze nikt przed Tobą nie próbował!

NASZE MOBILNE BARY !
Licencjonowani Barmani posiadają w pełni wyposażone bary mobilne. Bary są wyposażone w różnego rodzaju szkło do drinków, kruszarki, shakery, łyżki barmańskie, jiggery, maty barowe itp. Zaskocz swoich gości na imprezie i zamów mobilny bar z profesjonalną obsługą.
Jesteśmy w stanie serwować drinki w najbardziej wymagających warunkach. Lubisz wyzwania? Napisz do nas, a na pewno im sprostamy… :)!